Vyhodnotenie najaktívnejších tried

Verím, že nám mnohí dajú za pravdu, keď povieme, že u nás na škole to žije. Po čase strávenom doma, v karanténe, sa tento rok opäť školy pomaly vracajú do starých dobrých koľají, možno ešte lepších. Nový svieži dych sme nabrali aj my a počas tohto školského roku sme našim spolužiakom priniesli mnoho zaujímavých aktivít, do ktorých sa mali možnosť zapojiť. Mikuláš, Maskot pozitívneho myslenia, Fašiangy, či deň, kedy sme sa riadili heslom – Všetko, len nie taška, to všetko nás povzbudilo spraviť si dni v škole opäť o niečo inými, neobyčajnými.

Za svoju kreativitu boli spolužiaci ocenení bodmi do bodovacej tabuľky, a tí najaktívnejší aj sladkou odmenou a kancelárskymi potrebami, ktoré u nás vždy prídu vhod. Na 3. mieste sa umiestnila trieda 3.B s počtom bodov 33, 2. miesto obsadila trieda 4.D, ktorá získala 35 bodov a víťazmi tohto školského roku sa stali žiaci 2.B triedy, ktorí nazbierali úžasných 50 bodov. Víťazom srdečne blahoželáme a ďakujeme aj ostatným, ktorí síce nezískali víťazné pozície, ale s nadšením reflektovali naše výzvy k podujatiam! Veríme, že v budúcom školskom roku sa k nám pridajú aj tí, ktorí sa neodhodlali zapojiť doteraz. Víťazné triedy prejavili veľkú zvedavosť, nadšenie a odhodlanie pri plnení našich prestávkových podujatí, veľmi sa tešíme z ich účasti, ba čo viac, z každého jedného úsmevu a zážitkov, ktoré si z našej pestrej a veselej školy spoločne odnášame. Náš školský parlament už teraz vymýšľa ďalšie aktivity do nového školského roka dúfajúc, že vás oslovia a s radosťou sa do nich opäť  zapojíte.

Alexandra Turoňová, medialistka  ŠP