2% DzP

Oznam predsedu Rodičovskej správnej rady občianskeho združenia

Vážení rodičia , Opäť sme sa ocitli v období, ktoré dáva aj nám – rodičom príležitosť prispieť k ešte lepšiemu životu na našej škole.

Vždy je čo zlepšovať, nápady sa sypú a ja som rada, že aj my máme možnosť podať pomocnú ruku. Po minulé roky sa táto pomoc preukázala ako veľmi efektívna v prospech zlepšenia života na škole a v spolupráci členov občianskeho združenia ako zástupcov nás – rodičov so školou-pedagógmi aj vedením, sú príspevky využívané tam, kde ich je najviac treba.

Pre bližšiu predstavu a nemalú pochvalu sa napríklad tento školský rok príspevky využili na zakúpenie basketbalových košov do telocvične, bolo uhradené vstupné do kina, po minulé roky sa príspevky využili aj na dopravu na exkurzie nad rámec rozpočtu, aj materiálno – technické vybavenie v škole aj na internáte.

Je príjemné spomenúť, že štúdium je obohacované snahou a iniciatívou pedagógov o zážitkové učenie a návrhov na exkurzie v spojitosti s práve preberaným učivom je viac než dosť.

Týmto príhovorom sa prihováram k Vám ako rodič, predsedkyňa občianskeho združenia a v neposlednom rade ako matka a každoročný darca ,o darovanie 2% , pretože verím, že budú plne využité na úspešný chod a štúdium našich detí.

Tlačivá dostane každý študent do ruky, vypísané vyhlásenia s potvrdeniami stačí do 24.4.2024 doniesť do školy a odovzdať triednym učiteľom, alebo je samozrejme aj možnosť odovzdania priamo na daňovom úrade.

Ďakujem Vám v mene školy, členov a študentov.

Martina Valuchová

Predsedkyňa Rodičovskej správnej rady

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov FO