FAŠIANGOVÝ KARNEVAL DETÍ V MŠ DIVIAKY - 8.2.2024

Dňa 8.2 2024 konečne nastal deň, kedy sa trieda 3. B s pani učiteľkou Tatianou Nátherovou vydala za deťmi materskej škole na dlho očakávaný karneval. V kultúrnom dome v Diviakoch sa ozývala hudba a šťastný smiech detí. Krásne masky, do ktorých sa deti obliekli a naše cigánky, ktoré si pripravili pútavý program pre deti, si atmosféru užívali. Deti sa v maskách hrali, tancovali a zabávali, pre deti sme mali pripravené tanečné a spevácke vystúpenie. Pani učiteľky si pre nás prichystali občerstvenie a celá táto akcia sa niesla v duchu príjemnej atmosféry. Po programe sme mali voľnú zábavu, deti sme zabavili detskými ukazovačkami. A následne sme sa v sprievode nášho spevu presunuli na školský internát.

Ester Bečková, Klaudia Elizabeth Kevešová 3.B