PREHLIADKA TALENTOV - 1.3.2024

Dňa 1. 3.2024, sa v koncertnej sieni SOŠ pedagogickej sa uskutočnilo podujatie ,,PREHLIADKA TALENTOV“ , vokálno-inštrumentálne interpretačné podujatie. Do súťaže sa prihlásilo 22 záujemcov. Študentky, ktoré sa prezentovali  v inštrumentálnej a vokálnej sekcii, hodnotila odborná hodnotiaca porota, ktorú tvorili:

PREDSEDA KOMISIE: pani riaditeľka PhDr. Anna Badínová

ČLENOVIA KOMISIE: pani zástupkyňa Ing. Gabriela Rafajová

pani profesorka PaedDr. Slávka Sudorová

pani zástupkyňa Radka Stuchlá

Vrámci jednotlivých hudobných sekcií súťažiace predstavili  rôzne hudobné druhy z oblasti popmusik, ľudového, sólového i viachlasného spevu, sólovej a viachlasnej inštrumentálnej hry.

Komisia na základe výsledkov udelila 1., 2. a 3. miesto

V inštrumentálnej sekcii sa umiestnili:

1. Zuzana Grísová (klavír)

2. Kristína Repáňová (husle) a Tatiana Gereková (klavír)

3. Marianna Gabašová (klavír)

Vo vokálnej sekcii sa umiestnili

1. Henrieta Kováčiková

1. Kristína Repáňová

2. Simona Smolková, Soňa Šimjaková

3. Janka Králiková, Elizabeth Majdišová, Abigail Bahurinská, Michaela Zaťková, Natália Lettrichová, Michaela  Hlinková.

Ďakujeme všetkým súťažiacim, že sa s nami podelili o záujímavé  hudobné diela a víťazom srdečne blahoželáme.

Pozrite si aj video - zostrich vystúpení

Pozrite si aj fotogalériu PREHLIADKA TALENTOV 2024