2% DzP

Oznam predsedu Rodičovskej správnej rady občianskeho združenia

Vážení rodičia, zákonní zástupcovia a pedagogickí aj nepedagogickí zamestnanci školy.

V tomto školskom období prebieha daňová povinnosť všetkých zamestnancov. Taktiež sa každý zamestnanec rozhoduje o poskytnutí 2% zo svojich daní neziskovým organizáciám, školám a športovým klubom.

V tejto súvislosti mi dovoľte, aby som sa v mene Rodičovskej správnej rady OZ poďakoval všetkým rodičom, priateľom a zamestnancom školy za poskytnutie finančnej čiastky vo výške 2% z daní posledných 2 rokov.

Finančné prostriedky sú využívané efektne a hospodárne v súlade s finančnými predpismi, na zlepšovanie prostredia v škole, na internáte a tiež na skvalitnenie procesu vyučovania.

V tomto roku Vás chceme požiadať, aby ste nás znovu podporili a venovali nám čiastku 2% Vašich daní. Za túto podporu Vám vopred ďakujeme.

Ak sa tak rozhodnete, chcem Vás informovať, že všetci študenti dostali príslušné tlačivá. Do 15.2.2022 je potrebné požiadať zamestnávateľa o Ročné zúčtovanie. Ten Vám zároveň vypíše potrebné tlačivá na darovanie 2% z daní.

Uvedené tlačivá môžete doručiť na príslušný daňový úrad, prípadne doručiť do školy a odovzdať triednemu profesorovi.

Ešte raz veľká vďaka všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť Občianske združenia fungujúce pri našej škole.

Július Zaťko
                                                                          predseda Rodičovskej správnej rady

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby