Politika otvorenosti Žilinského samosprávneho kraja

Prijímacie konanie

Kriteria_prijimania_7649_M_ucitelstvo_pre_materske_skoly_a_vychovavatelstvo_2023_2024

Kriteria_prijimania_7649_M_ucitelstvo_pre_materske_skoly_a_vychovavatelstvo_2024_2025

Zverejnenie výsledkov prijímacieho konania

Riaditeľka školy rozhodne a odošle uchádzačovi rozhodnutie o prijatí najneskôr v termíne určenom a zverejnenom MŠVVaŠ. Škola zverejní zoznam uchádzačov v poradí podľa výsledkov prijímacej skúšky na webovej stránke školy a na výveske školy a odošle rozhodnutia o prijatí alebo o neprijat. Zoznam obsahuje poradie uchádzačov s vopred prideleným číselným kódom zoradených podľa celkového počtu bodov získaných pri prijímacom konaní a informáciu, či uchádzač vykonal prijímaciu skúšku úspešne alebo neúspešne.

Školský internát

Pravidlá prijímania na ubytovanie na Školský internát, cenník ubytovania na Školskom internáte, kapacita Školského internátu, aktuálna obsadenosť Školského internátu