Štyrikrát BRONZ pre naše žiačky!

Dňa 28. septembra 2022 sa naše žiačky zúčastnili slávnostného odovzdávania cien pre úspešných účastníkov Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu, DofE. Oceňovanie sa uskutočnilo v Kongresovej sále ŽSK v Žiline. Bronzovú cenu si za školský rok 2021/2022 odniesla Patrícia Fidesová (4.B), Dáša Vrabčeková (4.B), Diana Brnoliaková (4.B) a Jana Modrovská (3.B). Počas uplynulého roka na sebe pracovali, odhodlane dosahovali stanovené ciele a tak prišla chvíľa odmeniť ich za ich vytrvalosť a odvahu.

Sme hrdí, že sme sa zaradili medzi stovky slovenských škôl, ktoré sú v programe zapojené a komunita nášho miestneho centra sa postupne rozrastá. Veríme, že tento rok bude ocenených oveľa viac žiačok a tešíme sa na nábor nových tvárí, ktoré sa neboja plniť svoje sny!

Bronzovým dievčatám srdečne gratulujeme za celý DofE tím!

Mgr. Mária Dorková a Mgr. Lenka Chrobáková Línerová

Pozrite si video