DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - 13. 1. 2023

Dňa 13.1.2023 sme otvorili brány pre všetkých, ktorí majú záujem o získanie miestenky na vzdelávanie na našej škole v odbore učiteľstvo MŠ a vychovávateľstvo. Uťitelia a žiačky pripravili pre záujemcov, ich rodičov a rodinných príslušníkov Deň otvorených dverí, plný zaujímavých aktivít.
   Všetci prítomní mali možnosť vidieť ukážky z jednotlivých vyučovacích predmetov, ktoré študenti absolvujú počas štúdia. Patria k nim: pedagogika, odborná prax, hudobná, výtvarná, telesná a jazyková výchova, tvorivá dramatika, anglický jazyk. Ukážky boli spestrené informáciami o škole a školskom internáte a doplnené boli tiež hudobnými, speváckymi a dramatickými vystúpeniami v podaní žiačok školy. Uchádzačov oboznámila so svojou prácou aj žiacka školská rada, ktorá aktívne pracuje nielen na pôde našej školy, ale aj v rámci celého žilinského kraja, za čo získala aj niekoľko ocenení.
  Záujemcovia mali počas dňa otvorených dverí možnosť overiť si aj svoje schopnosti a zručnosti potrebné na úspešné vykonanie talentovej prijímacej skúšky.
   Veríme, že záujem o štúdium na našej škole bude neustále narastať a my sa budeme snažiť o to, aby si 150-ročná tradícia učiteľského vzdelávania v Turčianskych Tepliciach udržala svoju prestíž a kvalitu.
  Všetkým zúčastneným ďakujeme za to, že využili možnosť oboznámiť sa s našou školou a podmienkami štúdia na nej a záujemcom prajeme veľa úspechov na talentových prijímacích skúškach dňa 2. - 3. mája 2023.

Pozrite si aj videa:

DOD 2023

Pohybové schopnosti: (uvádzame zostavy pre inšpiráciu)
  Zostava1
  Zostava2