Turnaj v bedmintone - okresné kolo - 15.10.2019

Dňa 15.10.2019 sme sa my, žiačky 1.B triedy – Patrícia Fidesová, Marianna Hlavoňová, Alexandra Turoňová a Eliška Tropeková zúčastnili turnaja v bedmintone. Súťaž sa konala v priestoroch telocvične Gymnázia Mikuláša Galandu v Turčianskych Tepliciach. Sily sme si zmerali s dievčatami z gymnázia, s ktorými sme hrali jednu štvorhru a dve dvojhry. Skončili sme na peknom 2.mieste v okresnom kole bedmintonu žiačok SŠ. Tešíme sa na ďalšie súťaže a sme vďačné za príležitosť si zasúťažiť a ukázať sa. Ďakujeme pani učiteľke Kamonovej za prípravu a tréning na súťaž bedmintonu v rámci krúžkovej činnosti.

Alexandra Turoňová 1.B