VOLEJBALOVÝ TURNAJ - FAŠIANGY 2023

Fašiangy sú synonymom radosti zo života, zábavy a neviazanosti. A potom príde pochovávanie basy a je všetkému koniec.
   Pre už spomínané atribúty sa v Novej Telocvični SPgŠ Turčianske Teplice v tomto čase rozhodovalo o najlepšej triede, ročníku vo volejbale študentiek.   Pod taktovkou PK TV odohrali vybrané družstvá turnaj s krycím názvom Fašiangy 2023.
   Po urputných bojoch pod vysokou sieťou sa dňa 27.01.2023 stala víťazom 2.A trieda , v zostave Hana Vrábľová, Ema Masná, Rebeka Pjonteková, Rebecca Sobotová, Viktória Kubásová,  Adriana Kovalčíková,  Katarina Frátriková. Túto zostavu ešte v súlade s pravidlami turnaja posilnila Michaela Drapáčová  z 2.C triedy.
   Ocenenie najlepšej hráčkoy turnaja si odniesla Hana Vrábľová a najlepšej smečiarky Michaela Drapáčová. Obidve z víťazného družstva.
   Do hracieho programu turnaja bol zaradený aj exhibičný zápas výberu študentiek školy proti bývalým, ale aj súčastným profesorom a bývalým reprezentantom SPgŠ Turčianske Teplice.
   Turnaj mal vysokú športovú úroveň, za čo ďakujeme všetkým zainteresovaným.
   Svetozár Thomka (vyučujúci Tv)