Volejbalový turnaj Deň Učiteľov 2023 - 28.3.2023

Nebola to náhoda, ak 28.3.2023, sa uskutočnilo ďalšie kolo volejbalového turnaja študentiek našej školy. Každé takéto podujatie má svoju jedinečnú atmosféru. Tento deň, plný volejbalu, priniesol opäť bojovnú atmosféru, veľmi dobré výkony jednotlivcov, ale aj celých družstiev a v neposlednom rade aj napätie do posledného momentu jednotlivých hier, setov, alebo zápasov. Šesť družstiev odohralo na svoje pomery výborné zápasy. Niektoré výmeny mali vysokú športovú úroveň a ulahodili volejbalovým srdciam okolo sediacich priaznivcov tejto krásnej športovej hry. Nie je preto náhoda , že vznikol fun club 3. C triedy a mohutne povzbudzoval svojich reprezentantov. A ani náhodou sa vo finále opäť stretla dvojica 2. A versus 3.C.  A víťaz?
    Status quo 2.A trieda. Gratulujeme !
  Na záver treba popriať volejbalovému dianiu na našej škole čo najviac takýchto podujatí a tešiť sa z narastajúceho záujmu o nielen tento šport, ale aj o ďalšie pohybové aktivity na našej škole.

Svetozár Thomka
    Sekcia volejbalu SPgŠ Turčianske Teplice