MDD v MŠ v Jazernici

Z krajiny do krajiny, práve toto bol názov a program prvých strávených dní po súvislej praxi pre dievčatá z triedy 3.A. Dňa 1.6.2023 si spoločne pripravili zábavné aktivity, súťaže a tance pre deti materskej školy Školská, Turčianske Teplice a hneď na ďalší deň, 2.6.2023 v ZŠ s MŠ Jazernica.
   Tieto celé dni sa teda niesli v téme kontinentov a krajín. Deti, ktoré boli doprevádzané letuškami, mali možnosť navštíviť niekoľko európskych krajín, ako sú napríklad Taliansko a Grécko, kde ich čakali úlohy v podobe prekážkovej dráhy, tvorivých úloh a ostatných zábavných aktivít. Ďalej sa presunuli do teplejších častí, do Afriky a na Hawaj, kde si zatancovali a vyrobili farebné sukne, náhrdelníky a náramky. Na konci každého dňa sa zabavili a spoločne s deťmi vytancovali na obľúbené piesne. Napriek tomu, že sú dievčatá už skoro dospelé, tak si tieto dni užili rovnako ako deti.

Žiačky III.A