Hug Day - 28.6.2023

Posledný týždeň v škole, kedy leto už bolo za dverami, sa náš školský parlament rozhodol potešiť študentov, ale aj učiteľov zaujímavým dňom, DŇOM OBJATÍ. Tohtoročný deň objatí padol na dátum 28. júna 2023.
  Členky školského parlamentu sa na toto podujatie poriadne pripravili a doniesli si tričká žltej farby, pretože táto farba je symbolická pre tento deň. Veľký nadpis HUG DAY na kartóne nesmel chýbať. Parlamenťáčky si však nemohli zabudnúť ani úsmev na tvári, s ktorým svietia na každej akcii.
  Keď už na chodbách bolo rušno a študentky začali prichádzať do školy, dievčatá zo školského parlamentu pustili cez reproduktor letné hity a deň plný objatí sa mohol začať. Nebolo to po prvýkrát, čo sa takéto podujatie na našej škole organizovalo, takže naše študentky hneď vedeli, o čo ide. Dievčatá spievali, tancovali a úsmevy rozdávali jedna radosť. Vystískať sa dali s radosťou skoro všetci študenti našej školy, ale aj učitelia, či nepedagogickí zamestnanci, ktorí týmto ukázali, že aj oni sa veľmi radi zapájajú do akcií zorganizovaných školským parlamentom. Samozrejme sa našli aj takí, ktorým objatie príde nekomfortné, ale aj tak sa snažili aspoň zabaviť na skvelú hudbu. Príjemná atmosféra z tohto podujatia sa niesla chodbami školy celý deň.
  V mene celého školského parlamentu ĎAKUJEM všetkým, ktorí sa zapájajú do našich akcií s radosťou  a užívajú si ich s nami.
  Tento článok ukončím slovami Mimi Novic: „Smiech s tými, ktorí nám rozumejú, je hudbou pre dušu. Objatie v správnej chvíli a láskavé rameno, o ktoré sa môžeme oprieť, je kvapkou kúzla, ktorá nás udržiava na ceste k nádeji.“

Natália Ďaďová, medailistka školského parlamentu

POZRITE SI VIDEO