Šarkaniáda

Za oknami jeseň krásne zafarbila lístie na stromoch a silný vietor šepkal konárom svoje tajomstvá. Ideálny deň na jesenné radovánky - púšťanie šarkanov!

V chladné piatkové ráno 20. októbra 2023 nás na chodbe privítal školský parlament s úsmevom na tvári a chytľavými melódiami, ktoré okrem členiek parlamentu postupne roztancovali aj študentky prichádzajúce do školy, ktoré prinášali na avizované piatkové podujatie svoje kreatívne šarkany. Počas veľkej prestávky naša medialistka Anetka oznámila všetkým študentkám prostredníctvom školského rozhlasu, aby si vzali svoje šarkany a predviedli nám ich nádherný let pred budovou školy. Najskôr sa jednotlivé zástupkyne tried i so svojimi výtvormi zoradili, aby si spravili spoločnú fotku a následne sa rozbehli dole alejou, aby ukázali slávnostný let ich šarkanov. Obloha sa potešila novým farebným dekoráciám a školský parlament zas ocenil úsilie zapojených tried cennými bodmi do bodovacej tabuľky. Radosť sa šírila jesenným dňom a dobrý pocit sprevádzal všetkých zúčastnených až k prahu víkendu. Ďakujeme triedam, ktoré sa tohto podujatia zapojili, ich výtvory budú chvíľu zdobiť interiér našej budovy a my sa tešíme na budúcoročnú šarkaniádu!

Katarína Hajasová, medialistka

POZRITE SI AJ VIDEO