Školské kolo olympiády v anglickom jazyku - 24.11.2023

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku v kategórii 2D - sa uskutočnilo v piatok 24. novembra 2023. Súťaže sa zúčastnilo 22 študentiek a 1 študent našej školy. Súťaž pozostávala z dvoch častí – písomnej a ústnej. V písomnej časti na účastníkov čakalo počúvanie s porozumením, práca s neznámym textom a gramaticko-lexikálny test. Po krátkej prestávke nasledovala ústna časť pozostávajúca z opisu a porovnia obrázkov a zo situačnej úlohy. Po spočítaní bodov za písomnú a ústnu časť víťazné pozície obsadili nasledovné študentky:

1 miesto: Sabina Štetková, IV.A

2. miesto: Katarína Grigová, III.C

3. miesto: Sofia Hýroššová, IV.C

Víťazkám srdečne blahoželáme a prvej, ktorá postupuje do okresného kola, držíme palce v ďalšej súťaži. Všetkým ostatným súťažiacim ďakujeme za účasť.

Predmetová komisia cudzích jazykov