Veľkonočné tvorivé dielne v školskej knižnici

Jar je najkrajšia časť roka, kedy sa zem prebúdza s dlhého zimného sna. Všetko začína rozvoniavať novým životom. Fialky si skromne ležia učupené v tráve, narozdiel od tulipánov, ktoré čakajú na to, aby omámili svojou vôňou každého, kto sa k nim priblíži. Všetko sa zrazu prezlieka do iných šiat, hrá iné pózy a mení scenár.

Keďže je tu stále jar, rozhodli sme sa urobiť si v našej knižnici tvorivé dielne. Využili sme ich na výrobu krásnych jarných vencov. V dňoch 16.4. - 19.4.2024 sme mali v knižnici jarnú náladu. Dievčatá si mohli vyrobiť venčeky podľa vlastných predstáv, mohli naplno využiť svoju fantáziu a tvorivosť. Pri výrobe vencov im pomohol materiál, ktorý mohli naplno využiť pri svojej práci.  Všetky dievčatá, ktoré sa do  aktivity zapojili, boli veľmi šikovné a kreatívne a ja sa im chcem za to poďakovať.

vedúca školskej knižnice