Ďalšie ocenenie pre členku našej žiackej rady - 19.12.2019

Žiačka našej školy Veronika Kuchťáková zo IV.B bola nominovaná na OCEŇOVANIE  aktívneho občianstva a ľudskosti 2019, ktoré každoročne udeľuje Rada mládeže Žilinského kraja, v kategórii Aktívny mládežník. Ocenenie si bola prevziať na slávnostnom ceremoniáli 19. decembra 2019 v hoteli Kultúra v Ružomberku, ktorý sa konal pod záštitou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja a predsedu Združenia miest a obci Slovenska.

Oceňovanie otvoril folklórny súbor FS Lokčan, ktorý sa postaral aj o kultúrny program medzi oceňovanými kategóriami.

V závere sa všetci 47 ocenení a hostia zúčastnili spoločnej vianočnej večere, ktorá bola chutnou odmenou pre zúčastnených.

medailistka Soňa Tomašáková